2017 BURSA TARIM FUARI' NA KATILDIK.

2017 BURSA TARIM FUARI' NA KATILDIK.

Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Yayın Tarihi: 2017-02-23 Beğeni: 500 Yorum: 0

11-15 EKİM 2017 tarihleri arasında BURSA 15. ULUSLARARASI TARIM, TOHUMCULUK, FİDANCILIK VE SÜT ENDÜSTRİSİ FUARI ile BURSA 10. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

          Tarım Fuarlarının gerek ziyaretçi sayısı gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her yıl büyüyen ivmesi ile dikkat çekiyor.. 7 ayrı salon,40.000 m2 kapalı,35.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 75.000 m2’lik alanda hazırlanan fuar kompleksinde sizlerle beraber olmaktan çok keyif aldık.

Bursa Hayvancılık Fuarı ile eş zamanlı organize edilen; tarım makinelerinden bitkisel üretim firmalarına, hayvancılık ekipmanlarından traktör modellerine, tohumdan tarım aletlerine kadar geniş ürün kapsamı ile dikkat çeken Fuar'da emeği geçen tüm ZİMAŞ A.Ş. personelimiz ve ziyaretimize gelen, arayan tüm çiftçilerimiz ve bayilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

İtalyan BCS S.p.A grubunu temsilen italyadan misafirimiz Sayın Abdelkbir El Maani, Alman IKRA Mogatec firmasından Sayın; Bölge satış Müdürü Gunnar Mayer ve İtalyan Castellari Firmasından satış müdürü Sayın; Enrico Castellari ye ülkemizi ve bizleri onurlandırdıkları ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. 

Bir sonraki durağımız İZMİR olacak .

Görüşmek dileğiyle, Teşekkür ederiz.Etiketler:

Yorum Yap