İTALYAN CASTELLARI BUDAMA MAKASLARI VE EL TESTERELERİ TÜRKİYE’DE

İTALYAN CASTELLARI BUDAMA MAKASLARI VE EL TESTERELERİ TÜRKİYE’DE

Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Yayın Tarihi: 2017-04-22 Beğeni: 752 Yorum: 0

Budama makasları ve el testereleri aletleri üretimi yapan İtalyan CASTELLARI firması TÜRKİYE Distribütörlüğünü aldık. Tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

35 ülkeye ihracat yapan firma son derece kaliteli ürünleri ile dikkat çekmektedir. Ürünlerinde Karbon ve magnezyum gibi yüksek kaliteli malzeme kullanımı sağlamlık, dayanıklılk ve hafiflik sağlar. Sıcak dövme işlemi ile üretilen hafif Alüminyum alaşımlı kontra- bıçaklar kırılmaya karşı ömür boyu garantilidir.

Budama aletlerinin en önemli özelliği ANVİL (ÖRS ) sistemi sayesinde geri tepme olmadan hassas kesim yapmasıdır. Bu da el bilekleri üzerinde şoku önlemektedir. Ürünlerinde bulunan döküm bıçak ve kontra bıçaklar sayesinde Castellari firması diğer firmalar arasından öne çıkmaktadır.

Castellari, budama makasları ve testere aletleri; Orman ağaçları, meyve ağaçları, bağlar, zeytinliklerde budama ve hasat işlemlerinde son derece kullanışlı ve etkilidir. 

Firmanın orijinal web sitesi; 

http://www.castellarisrl.com 

Youtube kanalı;

YouTUBE - CASTELLARI

 


Budama makasları ve el testereleri aretleri üretimi yapan İtalyan CASTELLARI firması TÜRKİYE Distribütörlüğünü aldık. Tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.


Etiketler:

Yorum Yap