AGROEXPO - İZMİR 14. ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK.

AGROEXPO - İZMİR 14. ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK.

Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Yayın Tarihi: 2018-09-27 Beğeni: 624 Yorum: 0

AGROEXPO - İZMİR 14. ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK.

14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 7 - 10 Şubat tarihleri arasında 854 firma katılımı ile 70 ülkeden binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

300.000'i Aşkın Ziyaretçi

Orion Fuarcılık ev sahipliğinde ve Türkiye'nin en modern ve en büyük fuar alanında düzenlenen,3 holde; tarım makineleri, sera ve ekipmanları, tohum, fide – fidan, gübre, ilaç sanayi, sulama ve plastik sektörü, ambalaj, tarımsal enerji, hayvancılık, hayvancılık ekipmanları, süt ve et ürünleri, arıcılık sektörü, traktör,veterinerlik hizmetleri ile dünya devi kuruluşların yer aldığı Agroexpo, 2019 yılında 7.824 yabancı ziyaretçi, toplamda ise 337.246 ziyaretçiyi ağırlayarak rekor kırdı ve 600 milyon doları aşan iş hacmi yaratarak Türkiye'nin en büyük Tarım ve Hayvancılık Fuarı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

2005 yılından bu yana tarımın başkenti İzmir’de düzenlenen ve dünya çapında başarılara imza atan Agroexpo, 2018 yılında 500 milyon doların üzerinde iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmaya devam etti.

Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; 14.yılında yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere sektör temsilcilerini Fuar İzmir’de ağırladı. 

Organizasyondaki Yerimizi Aldık.

ZİMAŞ ZİRAAT olarak bizde bu büyük organizasyonda yerimizi aldık.  Güzel şehrimiz İzmir’de düzenlenen, Türkiye’nin en büyük, Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda’’ siz değerli  bayilerimizi, çiftçilerimizi ve halkımızı ağırlamanın mutluğunu yaşadık. 160 metrekarelik geniş bir alanda kurulan standımızda alanında uzman satış ekibimiz hazır bulundu.

Ürünlerimize Gösterilen İlgiden Memnunuz.

Zimaş ekibi olarak, verimli geçen bu fuarda yeni tanıştığımız ve var olan müşterilerimizle işbirliğimizi ilerletme ve güçlendirme şansını yakaladığımız için çok mutluyuz. Sektörde dinamik ve yenilikçi çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildirir, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.


Sürekli Yenilenen ve Rekabetçi Fiyatlarla Satışa Sunduğumuz Ürün Portföyümüz ile Dünya Markalarının Türkiye Distribütörüyüz.

Firmamız sektöründe dünya lideri olan , BCS, FERRARI, AL-KO,  IKRA, CLABER, gibi markaların 39 yıldan beri Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır başarı ile yapmaktadır. Kompakt yapılı Bağ Bahçe Traktörleri, Hasat Makinaları, El Traktörleri, Diskli Sıkmalı ve Çift Bıçaklı Çayır Biçme, Motorlu Çayır Biçme ve Biçerbağlar Makineleri; Motorlu Tırpanlar, Çim Biçme, Taflan Kesme, Çöp ve Yaprak Toplama, Vertikat, Kar Küreme Makineleri, Motorlu Testereler, Çim Traktörleri; Sulama Makina ve Ekipmanları, Hortum Makaraları ve Arabaları, Otomatik Duyargalı Toprak İşleme Makinaları, Dal Budama Makas ve Testereleri gibi çok geniş ve kaliteli bir ürün portföyüne sahibiz. Bunun yanında satılan makinaların yedek parçalarının temini ve Satış Sonrası Hizmetlerini de sorunsuz yerine getirmekteyiz.

AGROEXPO - İZMİR 14. ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK.

Yorum Yap