2019 GELENEKSEL YETKİLİ SATICILAR TOPLANTIMIZI DÜZENLEDİK

2019 GELENEKSEL YETKİLİ SATICILAR TOPLANTIMIZI DÜZENLEDİK

Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Yayın Tarihi: 2018-10-29 Beğeni: 1652 Yorum: 0

ZİMAŞ 2019 GELENEKSEL YETKİLİ SATICILAR TOPLANTISI

 

38 Yılın Enerjisiyle Gerçekleşen Büyük Buluşma.

11-13 Ocak 2019 tarihleri arasında Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası’nda düzenlenen ‘’Geleneksel Yetkili Satıcılar Toplantımıza’’, Türkiye genelinde ZİMAŞ bayileri, eşleri ile birlikte iştirak etmiştir. Toplantımıza katılan tüm bayilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


‘Daha yapacaklarımız var, ama daima birlikte olmak şartı ile’.

Bizim için çok büyük bir öneme sahip olan bayilerimizle yaptığımız bu toplantıların her iki taraf için de çok faydalı olduğuna inanıyoruz. Genel Müdürümüz sayın Turgut EKİNCİ’nin konuşmasında da işaret ettiği gibi, ZİMAŞ ZİRAAT MAK. SAN. Ve .TİC. A.Ş. olarak yakaladığımız büyüme ve ivmeyi, heyecanımızı, “bayilerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’ye aktarabilmemiz, liderlik misyonumuzun da önemli bir parçasıdır.”  Bu güzel ülke ve insanlarımız için neler yapsak azdır.

Sunumlar Nefes Kesti.

Toplantıya Genel Müdürümüz Sayın Turgut EKİNCİ, Genel Müdür Yardımcımız Sayın Erdal KORKMAZ, Satış ve Pazarlama Müdürümüz Sayın H.İbrahim KÖLEOĞLU ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürümüz Sayın Cem KARACAN değerli sunumları ile katkıda bulundu. Sunumların ardından soruları yanıtlayan Sayın Turgut EKİNCİ, Sayın Erdal KORKMAZ ve Sayın H.İbrahim KÖLEOĞLU bayilerle her türlü işbirliğine açık olduklarının altını çizdi.

 


Bayi ve Şirket Personelimize Plaketleri Takdim Edildi.

Yorucu geçen bir yılın ardından, ciro hedeflerine ulaşan Bayilerimize Genel Müdürümüz Sayın Turgut Ekinci tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. Gecede ayrıca hizmetlerinden ötürü başarılı bulunan çalışanlarımıza teşekkür plaketleri verildi.


 


TEŞEKKÜR PLAKETİ ALAN BAYİLERİMİZ :

TARIM MAKİNALARI GRUBU

2018 YILI CİRO 1.si  :  DEMİR TİCARET / ERZURUM

2018 YILI CİRO 2.si  :  AHMET ÇELİK / AĞA KÖYLÜM OLTU / ERZURUM

2018 YILI CİRO 3.sü :  ASTOTAL / ERCİŞ / VAN

2018 YILI EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN BAYİ: KIRKLAR OTOMOTİV /ANTAKYA

 

BAHÇE ALETLERİ VE ORMANCILIK MAKİNALARI GRUBU

2018 YILI CİRO 1.si  :  TOGAY MAKİNA / LÜTFİ TOGAY  /ANKARA

2018 YILI CİRO 2.si  :  MARMARA TARIM / AYŞE DERYOL / BURSA

2018 YILI CİRO 3.sü :  PARS ENDÜSTRİ / SEFERİHİSAR / İZMİR

2018 YILI EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN BAYİ:  ALFA BAHÇE / YALOVA


Gece, Gala Yemeği İle Yorgunluk Atıldı.

Saat 18.00’da biten toplantı sonrası akşam saat 20.00’da başlayan Gala yemeğine geçildi. Konuklar keyifli bir müzik dinletisi eşliğinde akşam yemeklerini yediler.

Son derece verimli ve yoğun geçen toplantı programının ardından bayiler, büyük bir memnuniyetle toplantıdan ayrıldılar.

Ürünlerimiz ve Standlarımız Toplantıya Renk Kattı.

 İkili Görüşmeler verimli geçti. Sürekli Yenilenen ve Rekabetçi Fiyatlarla Satışa Sunduğumuz Ürün Portföyümüz ile Dünya Markalarının Türkiye Distribütörüyüz.


Firmamız sektöründe Dünya lideri olan , BCS, FERRARI, AL-KO,  IKRA, CLABER, gibi markaların 39 yıldan beri Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır başarı ile yapmaktadır. Kompakt yapılı Bağ Bahçe Traktörleri, Hasat Makinaları, El Traktörleri, Diskli Sıkmalı ve Çift Bıçaklı Çayır Biçme, Motorlu Çayır Biçme ve Biçerbağlar Makineleri; Motorlu Tırpanlar, Çim Biçme, Taflan Kesme, Çöp ve Yaprak Toplama, Vertikat, Kar Küreme Makineleri, Motorlu Testereler, Çim Traktörleri; Sulama Makina ve Ekipmanları, Hortum Makaraları ve Arabaları, Otomatik Duyargalı Toprak İşleme Makinaları, Dal Budama Makas ve Testereleri gibi çok geniş ve kaliteli bir ürün portföyüne sahibiz. Bunun yanında satılan makinaların yedek parçalarının temini ve Satış Sonrası Hizmetlerini de sorunsuz yerine getirmekteyiz.


Genlerinde ticaret olan bir şehir: ‘’İZMİR’’.

Anadolu’nun çağdaş yüzü ve batıya açılan kapısı olarak anılan İzmir, yüzyıllardır farklı kültürlere, dinlere ve medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Günümüze kadar devam ettirdiği kültürel çeşitliliği ile bir hoşgörü kenti olma özelliğini taşımaktadır.

İzmir ekonomik büyüklüğü ile Türkiye ekonomisine en fazla katkı veren kentlerin başında gelmektedir. Nüfusun daha yoğun olduğu merkez ilçelerde ticaret, sanayi ve turizm yoğunlukta iken, nüfusun daha az olduğu merkeze uzak ilçelerde ise tarım ve hayvancılık, deniz kıyısı ilçelerde ise turizm daha yaygın olarak görülmektedir.

 

2019 GELENEKSEL YETKİLİ SATICILAR TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Yorum Yap