YENİ CLABER WEB SİTESİ HİZMETİNİZDE….

YENİ CLABER WEB SİTESİ HİZMETİNİZDE….

Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Yayın Tarihi: 2021-07-14 Beğeni: 468 Yorum: 0

YENİ CLABER WEB SİTESİ HİZMETİNİZDE….

Bu yaz Claber, her şeyden önce yeni www.claber.com  web sitesi,  birçok yeni fikri beraberinde getiriyor! Çağdaş bir tasarım, ( mobil uyumlu) etkileşimli içerik ve birçok işlevle, olası satış yaratma stratejilerini destekleyecek ve Claber müşterilerine içeriğine hızlı erişim ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Sonuç? Bizi müşterilerimize ve tedarikçilerimize daha da yakınlaştırıyor.

 

-  +500 Ürünü filtreleme ve karşılaştırma

-  Herkesin ulaşabileceği kendin yap eğitimi

-  Başvurabileceğiniz Sulama Rehberi

 

Rehberli destek

“Yeşil dünyanız nedir?” kullanıcılara en uygun sulama kurulumunu seçme konusunda rehberlik eden yeni, eğlenceli ve kolay, üç adımlı bir araçtır.


Ürünler için daha fazla detay:

İlgi çekici ve ayrıntılı ürün sayfaları, aramaları basitleştirmek için filtreler, karşılaştırmalar, istek listeleri: bunlar yeni web sitesinin güçlü işlevlerinden sadece birkaçı…

 

CLABER stili KENDİN-YAP

Bahçıvanlara bir sulama sistemi oluşturma sürecinde rehberlik edecek örnekler ve ipuçları içeren tamamen güncellenmiş interaktif bir Kendin Yap alanı.

 

Özel hizmetler

Yeni oturum açma alanı sayesinde her şey sadece bir tık uzağınızda: Favori ürünlerinizi kaydedip yazdırabileceğiniz istek listesinden Kılavuzlar ve Kullanım kitapçıklarının bulunduğu yeni bölüme kadar. Ziyaretçileri Claber dünyasının yeni müşterileri ve hayranlarına dönüştürmek için başka bir hizmet ve fırsat…


Aşağıdaki Linke tıklayarak web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://www.claber.com/en/ 

Yorum Yap