Bizden Haberler

DÜNYA TARIM ÖRGÜTÜ İHALESİNİ  BCS ROTEX XT 5 ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ İLE KAZANDIK

DÜNYA TARIM ÖRGÜTÜ İHALESİNİ BCS ROTEX XT 5 ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ İLE KAZANDIK

Tarafından yaratıldı : 16-Jun-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 199 Yorum: 0

Birleşmiş Milletler ’in bünyesinde yer alan ve tüm dünyanın kabul ettiği FAO (Birleşmis Milletler Gıda ve Tarım Örgütü) adlı kuruluşun 6 adet Diskli Çayır Biçme makinesi ve yedek parçaları ihalesini ZİMAŞ A.Ş. olarak BCS ROTEX XT 5 Çayır Biçme makinemiz ile kazanmış bulunmaktayız. 

Başta Genel Müdürümüz Sayın Turgut EKİNCİ olmak üzere, Dış Ticaret Müdürümüz Sayın Eray ENGÜRLÜ' ye sonsuz  teşekkürlerimizi sunar, tüm çiftçilerimize  ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

BCS ROTEX Serisi çayır biçme makineleri tanıtım videosu


AGRINOVA DAL PARÇALAMA MAKİNALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

AGRINOVA DAL PARÇALAMA MAKİNALARI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Tarafından yaratıldı : 05-Dec-2016 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 205 Yorum: 0


İTALYAN Dünyaca ünlü firması AGRINOVA, Dal Parçalama makinaları en son ve en yeni modelleri ile sizlerle. ZAKANDRA,  ZENIA ve ZOE model Dal Parçalama Makinaları BENZİNLİ, ELEKTRİKLİ VE TRAKTÖR Kuyruk Milinden Hareketli olmak üzere 3 çeşit olarak çiftçilerimizin hizmetine sunulmuştur.


İTO’dan ZİMAŞ’a ÖZEL ÖDÜLLER

İTO’dan ZİMAŞ’a ÖZEL ÖDÜLLER

Tarafından yaratıldı : 22-Feb-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 307 Yorum: 0

Firmamız Zimaş Ziraat Makinalaları San.Tic. A.Ş,  İzmir Ticaret Odası tarafından “ÖZEL ÖDÜL”e layık görülmüştür. 01 Mart 2013 Cuma günü saat 19.00’da İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonunda yapılan Ödül Töreni ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati YAZICI ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun teşrifleri ile ödülümüzü aldık.

Diğer Ödüllerimiz

Firmamız, yüksek ticari kazanç beyan ve Ülke ekonomisine yapmış olduğu katkılardan ve başarılarından dolayı; İZMİR TİCARET ODASI 2009, 2010,2011 2012, 2013, 2014 ÖZEL ÖDÜLLERİ' ne layık görülmüştür.  Sizler ve ülkemiz adına GURURLA ALDIK.Başta firmamız çalışanları, yetkili bayilerimiz ve servislerimiz olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürü borç biliriz.

     

    

   


 2017- İZMİR AGROEXPO 12.TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK

2017- İZMİR AGROEXPO 12.TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK

Tarafından yaratıldı : 22-Feb-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 266 Yorum: 0

19-22 Ocak 2017 tarihleri arasında İzmir - Gaziemir Uluslararası Fuar alanında gerçekleşen İZMİR AGROEXPO 2016 12. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda bizleri yalnız bırakmayan tüm İzmir ve çevre illerden ziyaretimize gelen halkımıza, teşekkürlerimizi sunarız. 


  

     

  

  

2016 DENİZLİ TARIM FUARINA KATILDIK

2016 DENİZLİ TARIM FUARINA KATILDIK

Tarafından yaratıldı : 23-Feb-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 354 Yorum: 0

9 - 13 Mart 2016 AEGEANAGRI 2016 12. Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı EGS Park Fuar Alanı - DENİZLİ de düzenlenmiştir.  Bizleri yalnız bırakmayan başta tüm Denizli halkı olmak üzere; Denizli bayimiz EMEK ZİRAAT' e teşekkürlerimizi sunarız.

 

İTALYAN CASTELLARI BUDAMA MAKASLARI VE EL TESTERELERİ TÜRKİYE’DE

İTALYAN CASTELLARI BUDAMA MAKASLARI VE EL TESTERELERİ TÜRKİYE’DE

Tarafından yaratıldı : 22-Apr-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 352 Yorum: 0

Budama makasları ve el testereleri aletleri üretimi yapan İtalyan CASTELLARI firması TÜRKİYE Distribütörlüğünü aldık. Tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

35 ülkeye ihracat yapan firma son derece kaliteli ürünleri ile dikkat çekmektedir. Ürünlerinde Karbon ve magnezyum gibi yüksek kaliteli malzeme kullanımı sağlamlık, dayanıklılk ve hafiflik sağlar. Sıcak dövme işlemi ile üretilen hafif Alüminyum alaşımlı kontra- bıçaklar kırılmaya karşı ömür boyu garantilidir.

Budama aletlerinin en önemli özelliği ANVİL (ÖRS ) sistemi sayesinde geri tepme olmadan hassas kesim yapmasıdır. Bu da el bilekleri üzerinde şoku önlemektedir. Ürünlerinde bulunan döküm bıçak ve kontra bıçaklar sayesinde Castellari firması diğer firmalar arasından öne çıkmaktadır.

Castellari, budama makasları ve testere aletleri; Orman ağaçları, meyve ağaçları, bağlar, zeytinliklerde budama ve hasat işlemlerinde son derece kullanışlı ve etkilidir. 

Firmanın orijinal web sitesi; 

http://www.castellarisrl.com 

Youtube kanalı;

YouTUBE - CASTELLARI

 


KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Tarafından yaratıldı : 22-Feb-2017 Yazar: admin Kategori: Bizden Haberler Beğeni: 31 Yorum: 0