Dil
Arama
Yılların getirdiği tecrübe ve güven

Zimaş Ziraat Hakkında

1980 senesinden beri Türkiye genelinde 231 bayisi ve 83 yetkili servisi ile BCS, ACTIVE, AL-KO, IKRA, CLABER, gibi sektöründe dünya lideri markaların 42 yıldan beri Türkiye distribütörlüğünü başarı ile sürdüren Zimaş Ziraat Makinaları Tic. San A.Ş. olarak Sayın Genel Müdürümüz Turgut Ekinci önderliğinde, satılan makinaların yedek parçalarının temini ve satış sonrası hizmetleri de sorunsuz yerine getirmekteyiz. Tüm ihtiyaçlarınızı yetkili bayilerimiz ve yaygın servis ağımızla karşılamaktan mutluluk duyacağız. Ürün Portföyümüz Kompakt yapılı bağ bahçe traktörleri, hasat makinaları, el traktörleri, diskli sıkmalı ve çift bıçaklı çayır biçme, motorlu çayır biçme ve biçerbağlar makineleri; motorlu tırpanlar, çim biçme, taflan kesme, çöp ve yaprak toplama, vertikat, kar küreme makineleri, motorlu testereler, çim traktörleri; sulama makina ve ekipmanları, hortum makaraları ve arabaları, zamanlayıcı valfler; otomatik duyargalı toprak işleme makinaları gibi çok geniş ve kaliteli bir ürün portföyüne sahip.

Misyonumuz

''Toplumsal refaha katkı sağlamak amacıyla; Bayilerimiz ve çiftçilerimizi destekleyerek rekabet gücünü, ticari işbirliğini artıracak, üretici ve tüketiciyi koruyacak etkin, hızlı ve insan odaklı satış politikaları oluşturarak yenilikçi ve katılımcı bir yaklaşımla büyümeyi gerçekleştirmek, uygulamak ve koordine etmek.”

Vizyonumuz

Genel Müdürümüz Sayın Turgut Ekinci Önderliğinde, çevreye, insanlara ve tüm canlılara saygılı bir tarımsal üretim modelini ortaya koymak için gerekli makine ve aletlerin ülkemize kazandırılmasında ve tarımda profesyonel makine kullanımının ve buna bağlı üretimin dünya standartlarına ulaştırılması. Sürdürülebilir ekonominin büyümesine katkıda bulunmak.